۱۳۸۳ تیر ۸, دوشنبه

در حاشيه بازيهاي جام ملت‌هاي اروپاصحبتهاي زيادي در حاشيه بازيهاي جام ملت‌هاي اروپا شده، ولي متاسفانه و مثل هميشه به اصل
موضوع کمتر توجه شد. به نظر من همه در جام اروپاي امسال خوب ظاهر شده بودند و هرچه در چنته داشتند به معرض تماشاي عموم گذاشتند. البته بعضي‌ها از فرصتها و موقعيتهاي طلايي بيشتر و بهتر استفاده کردند و قابليت‌هاي فردي‌ خود را بهتر و زيباتر به علاقمندان نشان دادند. همچنين شاهد چهره‌هاي جديدي بوديم که هرچه داشتند رو کردند و توجه دست‌اندر کاران را شديدا به خود و استعدادهاي نهفته‌شان معطوف کردند. و چه بسا کساني که نتوانستند قابليتهاي فيزيکي خود را به دليل سرماي سالن‌ استاديوم‌ها آنطور که بايد و شايد نمايان کنند.
به شخصه معتقدم که در اين دوره از بازي‌ها، توپ‌ها از فرم و حالت استاندارد خود خارج شده بودند. تنوع اندازه، رنگ، شکل ساختاري،‌ کم‌بادي و پربادي توپ‌ها براي گروه کثيري که با يک نوع و مدل خاص توپ بازي کرده‌اند بعضا مشکل‌ساز بوده‌است.
به هر روي زيبايي‌هاي ورزشي و شور و شعف حضور در استاديومهاي ورزشي و تماشاي آن از نزديک، چنان جذاب و دوست داشتني‌ است که نرمي و سفتي توپ ها و دبگر نقاط ضعف احتمالي را خودبه‌خود از ميان برميدارد..
به ياد گفته آن عزيزي که ميگفت:‌ من ورزشکار نيستم،‌ ولي اين که دليل نميشه!


۴ نظر:

 1. For first time, I am gonna put First command!
  I think U are paying too much attention on ball!
  Well, think whatelse men can make attention to!
  I am just kidding
  enjoy

  پاسخحذف
 2. برار..تو زن و بچه نشتي؟
  آآوووو....بي غيرت

  پاسخحذف
 3. بوشو بوشو تر نخوام
  تي لباس اوتويه
  تر نخوام
  تي شلوار قشنگه
  تر نخوام

  پاسخحذف
 4. حرف می‌زدم. از يک جاي ديگر صدای زهرا از آلمان می‌اومد. شماها هم که همه‌اش صداتون از پراگ تو گوشمه. ساعت سه صبح بود. دراز کشيده بودم وسط لابی هتل. عجيب بود که هيچ بنی بشری اونجا نبود. انگار هتل مالِ خودم بود! مثل اينکه توی خواب، خوابم تعبير شده بود: يک شرکت مخابراتی عظيم مال خودم بود. همين بود که کمبود خط تلفن نداشتم!

  پاسخحذف