۱۳۸۴ آذر ۳۰, چهارشنبه

احمدی نژاد این روز را یلدا نامید.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران - تهران :

بعدازظهر امروز رئیس جمهوری منتخب در جمع عده‌ کثیری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سران ارتش، تقارن آخرین شب پائیز و نخستین شب زمستان امسال را بسیار فرخنده دانست و اعلام داشت که بر تمام مسلمانان جهان است که این شب را که طبق سنت پیغمبر اکرم جشن بگیرند. محمود احمدی‌نژاد یادآور شد که ملت شهیدپرور ایران از کف زدن در این شب خودداری نموده و فقط صلوات بفرستند. وی در جمع حضار از مردم ایران تقاضا کرد که این شب را حداقل سالی یک‌بار بجا آورند و اعضای خانواده‌ها در کنار هم جمع شوند. خانمها یک‌طرف، آقایان یک‌طرف، و برای براندازی حکومت صهیونیستی چاره اندیشی کنند. وی افزود: به ۵ نفر اولی که بهترین راه حل را ارائه کنند به قید قرعه یک سکه بهار آزادی شاید هدیه شود.۴ نظر:

  1. سلام پيام جان. پيغامت رو گرفتم بهت زنگ ميزنم سر فرصت. در مورد مطلبي كه نوشتي... خبر جديد در مورد احمدي جون اينكه رئيس جمهور مملكت گل و بلبل در آخرين نطق خود و در ادامه پرده برداري از شايعات قرن حاضر در مورد كوره هاي ادم سوزي رايش و غيره فرموده اند واقعه يازدهم سپتامبر رو شايعه بيش نيست!!!! داشته باش حالا تا بعد زنگ بزنم با هم اختلاط كنيم

    پاسخحذف
  2. سلام پيام عزيز. خوشحالم كه دوباره چرنديات نويسي رو شروع كردي هر چند با وجود عزيزاني چون ا.ن. كه از صبح تا شب مشغول تهيه چرنديات دست اول هستند رغابت سختي در پيش خواهي داشت... (به قول معروف دست زياد شده)
    بنده و عيال كماكان در پايگاه مقاومت بسيج تايمزاسكوئر چشم به راه تشريف فرمايي شما و سرور گراميتان به ديار نيويورك هستيم. ضمنا به قول كفار كريسمستان هم مبارك. التماس دعا.

    پاسخحذف